De Witte bezig met verkoop AA Gent

10-01-2023 09:24

De Witte bezig met verkoop AA Gent

Een verhuis naar een nieuw stadion is geen garantie op financieel betere tijden. AA Gent moet met de regelmaat van de klok spelers te gelde maken om het hoofd boven water te houden. Het vorige boekjaar leverde rode cijfers op. De fans maken zich zorgen. Achter de schermen beweegt er wat.

AA Gent moet spelers blijven verkopen en zal een gevoelige besparing door moeten voeren. Als Sven Kums of Vadis Odjidja langer willen blijven, zullen ze gevoelig moeten inleveren. Een vierde boekjaar op rij met schulden mag niet gebeuren. Afwachten of dat haalbaar is want het verschil tussen inkomsten en uitgaven was groot.

De 76-jarige Ivan De Witte is bereid afstand te nemen van zijn huidige functies. “Als de juiste partij zich aanbiedt én het ten goede zou komen zijn voor onze club, ben ik bereid om na te denken over mijn positie”, stelt De Witte in de podcast De Tribune. “Er zijn momenteel al interessante pistes, maar ik zal niet zomaar de eerste de beste instantie binnenlaten in onze club. Ik heb altijd garant gestaan voor het welzijn van de club en wil dat ook met een mogelijke opvolger garanderen. De waarden van de organisatie of persoon moet bij de club passen.”

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Transfers zomermercato 2024/2025 België JPL

Dossier: Transfers zomermercato 2024/2025 België JPL

Op vrijdag 26 juli begint het seizoen 2024/2025 in de Jupiler Pro League. In de...

Belgische spelers in de elf: Anderlecht bovenaan, Union onderaan

Belgische spelers in de elf: Anderlecht bovenaan, Union onderaan

Anderlecht wordt wel eens een Deense ploeg genoemd, STVV een Japans team. De cijfers tonen...

Zonder Hans Vanaken 4 ruime overwinningen

Zonder Hans Vanaken 4 ruime overwinningen

Nicky Hayen kon tegen Anderlecht geen beroep doen op Hans Vanaken. Een keelontsteking. Club Brugge...

Dolberg op de dool: 3 goals in 19 matchen

Dolberg op de dool: 3 goals in 19 matchen

Geen doelpunt tegen Antwerp, ook niet tegen Club Brugge. In de rangorde van Brian Riemer...

Magere cijfers voor Noa Lang

Magere cijfers voor Noa Lang

Na twee seizoenen bij Club Brugge klonk er veel grootspraak. Noa Lang was te goed....