De Witte bezig met verkoop AA Gent

10-01-2023 09:24

De Witte bezig met verkoop AA Gent

Een verhuis naar een nieuw stadion is geen garantie op financieel betere tijden. AA Gent moet met de regelmaat van de klok spelers te gelde maken om het hoofd boven water te houden. Het vorige boekjaar leverde rode cijfers op. De fans maken zich zorgen. Achter de schermen beweegt er wat.

AA Gent moet spelers blijven verkopen en zal een gevoelige besparing door moeten voeren. Als Sven Kums of Vadis Odjidja langer willen blijven, zullen ze gevoelig moeten inleveren. Een vierde boekjaar op rij met schulden mag niet gebeuren. Afwachten of dat haalbaar is want het verschil tussen inkomsten en uitgaven was groot.

De 76-jarige Ivan De Witte is bereid afstand te nemen van zijn huidige functies. “Als de juiste partij zich aanbiedt én het ten goede zou komen zijn voor onze club, ben ik bereid om na te denken over mijn positie”, stelt De Witte in de podcast De Tribune. “Er zijn momenteel al interessante pistes, maar ik zal niet zomaar de eerste de beste instantie binnenlaten in onze club. Ik heb altijd garant gestaan voor het welzijn van de club en wil dat ook met een mogelijke opvolger garanderen. De waarden van de organisatie of persoon moet bij de club passen.”

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Financiële zorgen bij meerdere clubs in de Jupiler Pro League. De nood aan uitgaande transfers...

Wat is er van Thomas Didillon?

Wat is er van Thomas Didillon?

Anderlecht gooide in de zomer van 2018 ruim 2 miljoen euro op tafel voor de...

Opstelling Rode Duivels vs. Zweden

Opstelling Rode Duivels vs. Zweden

De Rode Duivels komen vrijdagavond in Zweden in actie. De eerste interland onder de leiding...

FOTO’S: Lachende gezichten op training Rode Duivels

FOTO’S: Lachende gezichten op training Rode Duivels

De Rode Duivels bereiden zich in het nationale oefencentrum in Tubeke voor op de eerste...

STVV-fans wachten op nieuws

STVV-fans wachten op nieuws

Windstilte in de Jupiler Pro League. Bij een aantal clubs grijpen ze de interlandbreak aan...