Defour ziet stoorzender voor Antwerp, Union én Genk

02-06-2023 12:40

Defour ziet stoorzender voor Antwerp, Union én Genk
Antwerp vergat vorige zondag de klus te klaren. Bij een 1-0 voorsprong en een elf tegen tien situatie zagen ze Union nog de gelijkmaker lukken. Een mentale tik die kan tellen. Ex-speler Steven Defour verwacht nog wel wat van de Great Old.

Een veldslag verloren, nog niet de oorlog. Als Antwerp zondag in Genk wint, is het na 66 jaar kampioen. Bij een gelijkspel is het uitkijken naar het resultaat in Union-Club Brugge. Racing Genk maakt bij winst echter ook kans een titelfeest en zal daar alles voor doen tegen Antwerp.

“De titelstress die vorige week al rond de Bosuil toesloeg, zal nu ook Genk en Union overmannen”, voorspelt de voormalige Rode Duivel bij Gazet van Antwerpen. “Álles wordt anders deze week. Zoals Toby Alderweireld het perfect verwoordde: ‘Waar je ook komt, overal krijg je dezelfde vraag voorgeschoteld: je gaat het toch afmaken, zondag?'”

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Op 5 januari 2024 begint de wintermercato in België. Op 1 februari volgt de Transfer...

Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk

Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk

KV Kortrijk gooide Edward Still op straat en moet op zoek naar de vijfde trainer...

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

Lon Polleunis speelde zich bij STVV en RWDM in de kijker, won in 1968 de...

Koita en Kums staan op 1

Koita en Kums staan op 1

Aboubakary Koita lukte een hattrick tegen Racing Genk en komt zo aan zes doelpunten. De...

STVV’er Rein Van Helden was ballenjongen bij KRC Genk

STVV’er Rein Van Helden was ballenjongen bij KRC Genk

Derbytime voor KRC Genk en STVV. De bal gaat zondag om 13u30 aan het rollen...