Officieel: José Mourinho ontslagen!

Het doek is gevallen voor José Mourinho. De Portugese trainer kreeg de bons bij AS Roma. The Special One was bezig aan zijn derde seizoen in Italiaanse loondienst. Romelu Lukaku krijgt dus een nieuwe coach.
Afgelopen weekend verloor Roma met 3-1 van het AC Milan van Tijjani Reijnders. Het betekende alweer de zevende competitienederlaag van het seizoen, waardoor de Romeinen inmiddels zijn afgezakt naar de negende plaats op de ranglijst in de Serie A. Het betekende uiteindelijk de druppel voor Mourinho, die samen met zijn technische staf per direct uit zijn taken is ontheven.
“We zullen altijd geweldige herinneringen houden aan zijn periode in Rome, maar geloven dat een onmiddelijke verandering het beste nieuws is voor de club”, zeggen de Amerikaanse eigenaren Dan en Ryan Friedkin in een korte toelichting op het ontslag van Mourinho, die sinds 2021 onder contract stond in de Italiaanse hoofdstad. “We willen José namens iedereen bij AS Roma bedanken voor zijn passie en zijn verrichtingen sinds hij bij de club arriveerde.”
It has to be record for Mourinho the number of times he is sacked
— Moh. (@surkhDevils) January 16, 2024