Portugese bond ontkent geruchten over Cristiano Ronaldo

08-12-2022 12:38
-
Geschreven door MK
Portugese bond ontkent geruchten over Cristiano Ronaldo

Volgens verschillende media zou Cristiano Ronaldo gedreigd hebben het WK te verlaten nadat hij te horen kreeg dat hij op de bank moest zitten tegen Zwitserland. De Portugese bond drukt de geruchten de kop in.

Voor het eerst in 14 jaar! kreeg Cristiano Ronaldo geen basisplaats op een groot toernooi in de basis bij Portugal. Zijn zus riep op social media op om naar huis te komen.

Gisteren wou ‘CR7’ niet meetrainen met de andere invallers. Het wakkerde de geruchten verder aan. Maar de Portugese bond schept klaarheid.

“Er circuleren geruchten dat Ronaldo in een gesprek met Fernando Santos gezegd zou hebben dat hij de nationale ploeg zou verlaten. Dit klopt niet. Ronaldo heeft nooit gezegd dat hij Qatar zou verlaten.”

“Ronaldo heeft al enorm veel betekend voor de nationale ploeg. Elke dag geeft hij zich voor zijn ploeg en zijn land. Daar moeten we respect voor hebben. Hij is enorm toegewijd aan de nationale ploeg.”

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

BEKIJK: Medische testen bij STVV

BEKIJK: Medische testen bij STVV

Maandag staat de eerste veldtraining voor het seizoen 2025/2026 op de agenda bij STVV. Wouter...

Top 10: nieuwe marktwaardes spelers in JPL

Top 10: nieuwe marktwaardes spelers in JPL

Club Brugge verwacht tientallen miljoenen euro’s op te halen op de transfermarkt. Bij Union of...

Nieuwe trend in Pro League: spitsentrainers

Nieuwe trend in Pro League: spitsentrainers

Toen Patro Eisden in juni 2023 Luc Nilis als spitsentrainer voorstelde, halen velen hun schouders...

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Op 12 juni gaan de transfermarkten in Engeland en Schotland open. De Belgische Pro League...