RWDM stap dichter bij titel (VIDEO)

07-05-2023 09:37

RWDM stap dichter bij titel (VIDEO)

Met een 1-3 overwinning tegen Club NXT staat RWDM weer een stap dichter bij een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Als Beveren zondag niet wint op het Lisp tegen Lierse is RWDM kampioen in 1B.

De ploeg van trainer Vincent Euvrard kreeg op Schiervelde de steun van ruim duizend meegereisde fans. Doelpunten: 23’ O’ Brien 0-1, 31’ Hazard 0-2, 82’ Oyama 0-3, 84 Lenn De Smet 1-3.

De Brusselse traditieclub, die in 2015 het stamnummer van Standaard Wetteren overnam en een doorstart maakte in vierde klasse, maakt dan voor het eerst in 21 jaar weer deel uit van de elite op het hoogste niveau en telt Brussel weer drie eersteklassers.

LEES MEER OVER:

Challenger Pro League

RWDM

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Geen Noa Lang meer in de Belgische Jupiler Pro League. Calvin Stengs en Mike Trésor...

Club Brugge 3 goals per wedstrijd

Club Brugge 3 goals per wedstrijd

Sporting Charleroi kwam twee keer op voorsprong, Club Brugge won met 4-2. Igor Thiago, Brandon...

FOTO’S: STVV’ers naar Genk om Japan te steunen

FOTO’S: STVV’ers naar Genk om Japan te steunen

Japan speelde tegen Turkije in Genk. Enkele duizenden Japanners waren uit meerdere Europese landen naar...

Romelu Lukaku zit bijna in de top 10

Romelu Lukaku zit bijna in de top 10

Met of zonder wedstrijdritme, Romelu Lukaku blijft belangrijk voor de Rode Duivels. De 30-jarige trapte...

Wat is er van Vadis Odjidja?

Wat is er van Vadis Odjidja?

“Aan alle mooie liedjes komt een einde”, pinkte Vadis Odjidja begin juni een traan weg....