Sleutelbeenbreuk Ruud Vormer

13-02-2023 08:58
-
Geschreven door Redactie
Sleutelbeenbreuk Ruud Vormer

Brute pech voor Zulte Waregem en Ruud Vormer. De Nederlander moest tegen KV Oostende de strijd vroegtijdig staken. Een sleutelbeenbreuk. Daar hoort een operatie bij.

In de openingsminuut kwam hij na een duel met Fraser Hornby slecht neer. Ruud Vormer probeerde nog verder te spelen, maar na een kwartier moest hij toch de strijd staken. Vormer zou zes tot acht weken aan de kant staan.

Zulte Waregem is in volle strijd voor het behoud in de Jupiler Pro League. Dan valt die blessure van Ruud Vormer extra ongelegen. Er zitten onder meer de kelderkrakers tegen rode lantaarn Seraing, aartsrivaal KV Kortrijk en KV Mechelen aan te komen.

Essevee staat op de zestiende plaats. Daar zou een degradatie bij komen kijken. Kortrijk en Eupen tellen vier punten meer, KV Mechelen vijf.

LEES OOK: Vormer heeft raad voor Club Brugge

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

“Na Nieuwjaar krijg je een totaal ander Club Brugge. Daar mag je zeker van zijn”,...

Anderlecht grijpt opnieuw naast miljoenen

Anderlecht grijpt opnieuw naast miljoenen

Het Franse OGC Nice bracht in de zomer van 2022 een bod van zo’n 9...

Overbodige spelers bij AA Gent

Overbodige spelers bij AA Gent

KAA Gent hoopt in de wintermercato een kwaliteitsinjectie door te kunnen voeren. Een noodzakelijk gegeven...

JPL-club haalt doelman bij Atlético Madrid

JPL-club haalt doelman bij Atlético Madrid

Een Belgische club staat op het punt om Horațiu Moldovan aan te trekken. De doelman...