Smaakmaker KVC Westerlo naar Premier League?

22-05-2023 14:46

Smaakmaker KVC Westerlo naar Premier League?

KVC Westerlo doet het dit seizoen met enkele huurlingen in de kern. Een van hen is Bryan Reynolds. De Amerikaanse wingback is eigendom van AS Roma. Hij kende een goed seizoen bij de Kemphanen. Maar waar ligt zijn toekomst?

Bryan Reynolds zit aan 32 wedstrijden voor KVC Westerlo dit seizoen. Daarin maakte de Amerikaanse wingback een doelpunt en gaf vijf assists. De Kemphanen huren hem -met aankoopoptie- van de Italiaanse topclub AS Roma. Die optie bedraagt echter 7 miljoen euro. Te hoog voor Westerlo.

Verschillende clubs uit de Engelse Championship willen Reynolds inlijven. Maar volgens The Athletic denkt ook West Ham (Premier League) aan zijn komst.

LEES OOK: DOSSIER: Overzicht transfers zomer 2023 België Jupiler Pro League

 

Nieuwsbrief

Specials

Fink met goed gevoel naar RC Genk-STVV

Fink met goed gevoel naar RC Genk-STVV

Zondag staat de derby tussen Racing Genk en STVV op de agenda. Bij de supporters...

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Geen Noa Lang meer in de Belgische Jupiler Pro League. Calvin Stengs en Mike Trésor...

Club Brugge 3 goals per wedstrijd

Club Brugge 3 goals per wedstrijd

Sporting Charleroi kwam twee keer op voorsprong, Club Brugge won met 4-2. Igor Thiago, Brandon...

FOTO’S: STVV’ers naar Genk om Japan te steunen

FOTO’S: STVV’ers naar Genk om Japan te steunen

Japan speelde tegen Turkije in Genk. Enkele duizenden Japanners waren uit meerdere Europese landen naar...

Romelu Lukaku zit bijna in de top 10

Romelu Lukaku zit bijna in de top 10

Met of zonder wedstrijdritme, Romelu Lukaku blijft belangrijk voor de Rode Duivels. De 30-jarige trapte...