STVV werkt drie oefenmatchen af

Na tien dagen vakantie rolt de bal terug bij STVV. Daniël Schmidt vertoeft met Japan op het WK en sluit later bij de groep aan. Bernd Hollerbach kan de andere spelers in drie oefenduels aan het werk zien.
Op zaterdag 3 december oefenen de Kanaries in en tegen KAS Eupen (15 uur). Bij de tegenpartij trad Edward Still pas in dienst als hoofdtrainer. Still heeft een verleden bij STVV, net als middenvelder Stef Peeters. Op dinsdag 13 december volgt om 18u30 een oefenpartij tegen RKC Waalwijk. Dat duel tegen Zakaria Bakkali & co wordt in Geel afgewerkt. Op vrijdag 16 december speelt STVV tegen KVC Westerlo.
Na het WK 2022 moet STVV op 21 december in de Beker van België naar Club Brugge (20 u.). Op 27 december volgt nog een thuismatch tegen Zulte Waregem (20 u.). Het nieuwe voetbaljaar begint voor de Kanaries op 6 januari op het veld van Standard Luik.
STVV staat na zeventien speeldagen op de tiende plaats in de Jupiler Pro League.
LEES OOK: Mignolet na Club Brugge geen STVV?
