Vrancken scherp over het spel van STVV
In een derby kan het er pittig aan toegaan. Bij Racing Genk waren ze na de puntendeling bij STVV niet te spreken over een aantal fases. Wouter Vrancken wees daarbij naar de arbitrage.
“Ik heb graag intense derby’s, maar dit was soms over het randje”, stelde Wouter Vrancken na het 2-2 gelijkspel op Stayen. “Boya kreeg voor zijn minste fout een gele kaart. Er zijn twee van onze jongens van het veld getrapt. Bij die fase met Castro trapt Teixeira de bal weg en gaat dan vol door. Onze speler is naar het ziekenhuis overgebracht. Die fout op Preciado was smerig. Dat was trappen om te trappen.”
“Maar goed, ik ga er niet te veel energie insteken. Het is een goede les naar de play-offs toe, dan zijn alle wedstrijden kantje boordje”, merkte Vrancken op.
Racing Genk kwam twee keer op voorsprong, bij STVV gaven ze niet op. Maarten Vandevoordt had twee fraaie reddingen in huis. Twee keer moest hij zich gewonnen geven.
“Ik ben tevreden met wat we vandaag lieten zien. We wisten dat we tegen een goed georganiseerd team zouden spelen en we vonden de goede oplossingen. We konden onze voet ernaast zetten en moesten niet onder doen. Die twee doelpunten van STVV waren de negatieve punten. Onoplettendheid. Hoe dat eerste doelpunt tot stand kwam, mag niet. Daar moet je droog spelen en geen tierlantijntjes uithalen. Bij dat doelpunt van Gianni Bruno dienden we beter te anticiperen. Maar ik ben tevreden wat mijn jongens hier presteerden in deze moeilijke wedstrijd.”