Zulte Waregem onderneemt stappen na slechte reeks

06-03-2024 13:21
-
Geschreven door Redactie
Zulte Waregem onderneemt stappen na slechte reeks

Onrust bij Zulte Waregem. Essevee zakte naar de vierde plaats in de Challenger Pro League. Deinze telt zes punten meer, Beerschot vier en Lommel twee. Promoveren is een must. Er zijn nog zes matchen te spelen. De clubleiding voert een aantal wijzigingen door.

“Om deze finales optimaal aan te vatten, past het clubbestuur de sportieve organisatie van de club aan. Het werkt voortaan rechtstreeks samen met coach Vincent Euvrard”, luidt het statement. Steven op’t Roodt vervoegt de technische staf als mental coach. Niels Leroy gaat bij het scoutingsdepartement aan de slag. ‘Last but not least’ staan er ook gesprekken met Zinho Gano op de agenda.

De spits trainde de voorbije acht weken niet met de A-kern mee. Zulte Waregem hoopt dat een goed gesprek tot een nieuwe start kan leiden.

“Essevee wil er alles aan doen om het verblijf in 1B tot één seizoen te beperken. Na de tegenvallende resultaten sinds nieuwjaar, voerde het bestuur de voorbije week gesprekken met spelers en staf. Daaruit blijkt dat de ploeg vastberaden achter de aanpak van coach Vincent Euvrard staat. Het bestuur zal de resterende matchen rechtstreeks samenwerken met de coach en rekent voortaan niet langer op sportief manager Tom Caluwé.”

Zulte Waregem speelt nog tegen RSCA Futures, Beerschot, Deinze, Patro Eisden, Dender en Lierse K.

LEES OOK: Dirk Kuyt op de wip bij Beerschot?

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

BEKIJK: Medische testen bij STVV

BEKIJK: Medische testen bij STVV

Maandag staat de eerste veldtraining voor het seizoen 2025/2026 op de agenda bij STVV. Wouter...

Top 10: nieuwe marktwaardes spelers in JPL

Top 10: nieuwe marktwaardes spelers in JPL

Club Brugge verwacht tientallen miljoenen euro’s op te halen op de transfermarkt. Bij Union of...

Nieuwe trend in Pro League: spitsentrainers

Nieuwe trend in Pro League: spitsentrainers

Toen Patro Eisden in juni 2023 Luc Nilis als spitsentrainer voorstelde, halen velen hun schouders...

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Op 12 juni gaan de transfermarkten in Engeland en Schotland open. De Belgische Pro League...