foto DC | www.voetbalbelgie.be

SPECIAL: Toeschouwersaantallen JPL 2019/2020

Club Brugge op één, AS Eupen helemaal onderaan

Het seizoen 2019/2020 ligt achter de rug in de Jupiler Pro League. Geen speeldag 30 en geen play-offs. Club Brugge lokte het hoogste aantal supporters naar het Jan Breydelstadion, gevolgd door Standard en Anderlecht.

In deze tabel zie je een ranglijst op basis van het hoogste aantal toeschouwers in de zestien stadions. Maar niet alle clubs werkten vijftien thuismatchen af. In de vijfde en laatste kolom vind je het gemiddeld aantal supporters per thuismatch terug. Dan wipt Waasland-Beveren over Moeskroen.

Het gaat om een indicatief klassement. Op speeldag 30 stond de kraker tussen KRC Genk en KV Mechelen op de agenda. Beslissend in de strijd voor de zesde plaats. Als de Luminus Arena helemaal volliep, sprong Genk nog over Anderlecht.

Klassement toeschouwers Jupiler Pro League 2019/2020:

1Club Brugge1535328723552
2Standard1529876519918
3RSC Anderlecht1528532619022
4KRC Genk1426406118862
5KAA Gent1524278016185
6KV Mechelen1521439614293
7Antwerp FC1416805112004
8Sporting Charleroi141334719534
9Zulte Waregem14888346345
10KV Kortrijk15852975686
11STVV14726865192
12KV Oostende15692654618
13Cercle Brugge14603134308
14Moeskroen15513903426
15Waasland-Beveren14504693605
16KAS Eupen14395412824
Categorieën
E-zineSpecials & Video
2 Reacties op dit bericht
  • James
    8 mei 2020 at 17:19
    Antwoord

    De cijfers van Anderlecht kloppen niet en zijn fel overdreven in vergelijking met de werkelijkheid.
    De aantallen worden kunstmatig hoog gehouden om de schijn te wekken nog bij de top 3 van België te zitten. Doe er maar minstens gemiddeld 3.500 toeschouwers af.

  • POL VAN HAUWAERT
    9 mei 2020 at 11:26
    Antwoord

    Wat is kolom 4?

  • Antwoord

    *

    *

    GERELATEERD