Mo Salah laat zijn management mee beslissen

Mohamed Salah ligt tot midden 2023 onder contract bij Liverpool. Met zijn sterke prestaties is er veel belangstelling voor de Egyptische sterspeler. De Reds hopen snel tot een nieuwe overeenkomst te komen.
De ploegmaat van Divock Origi zit dit seizoen aan negentien doelpunten en negen assists in twintig wedstrijden. De 29-jarige Mo Salah kwam in 2017 van AS Roma over.
“Ik heb verschillende keren gezegd dat als de beslissing aan mij ligt, ik bij Liverpool wil blijven”, reageert de aanvaller bij MBC Masr. “Maar deze beslissing ligt in handen van mijn management. Zij moeten tot een akkoord komen. Het is aan hen. Hoeveel ze willen betalen laat zien hoeveel de club je waardeert en hoever ze willen gaan om je binnenboord te houden, maar de beslissing is niet alleen gebaseerd op geld.”
“Er is eigenlijk weinig over zijn situatie te vertellen. Het is duidelijk wat beide partijen willen, maar het contract van zo’n goede speler is niet in een middag verlengd, onder het genot van een kop thee”, reageert Jürgen Klopp. “Het is heel normaal dat dit even duurt.”
Mo Salah zit bij Liverpool aan 223 wedstrijden, 144 doelpunten en 56 wedstrijden.