Duranville toch te koop stellen?

14-01-2023 09:18
-
Geschreven door Redactie
Duranville toch te koop stellen?

Anderlecht blijft in financiële nood zitten. Ondanks een schuldherschikking en een nieuwe kapitaalsverhoging. De clubleiding wil zo snel mogelijk 7 miljoen euro op de loonkosten besparen. Willen en kunnen is nog wat anders. Anderlecht moet ook geld ophalen op de transfermarkt. Er zijn echter niet veel spelers die ze te gelde kunnen maken.

Adrien Trebel, Lior Refaelov, Wesley Hoedt en Hendrik Van Crombrugge behoren tot de grootverdieners. Tenzij ze een goed voorstel van een andere club krijgen, kunnen ze bij Anderlecht blijven zitten. Hun contract is nog niet afgelopen.

Anderlecht speelde meerdere talenten kwijt. Anouar Ait El Hadj zoekt ook andere oorden op. Racing Genk zou 1,5 tot 2 miljoen euro betalen voor de 20-jarige offensieve kracht. CEO Jesper Fredberg hoopt de komst van Anders Dreyer af te kunnen ronden. De Deense international kost echter 3,5 tot 4 miljoen euro.

Noah Sadiki kan naar PSV. Met een aflopend contract hoeft Anderlecht echter niet op een grote transfersom te rekenen. In Eindhoven weten ze bovendien dat Anderlecht geld nodig heeft.

Als er geen andere (dure) spelers vertrekken, moet Anderlecht andere wegen bewandelen. Dan komt een vertrek van Julien Duranville wellicht toch in zicht. De 16-jarige flankspeler zat in de 58-koppige voorselectie voor het WK 2022 van Roberto Martinez. Hij behoort tot de toptalenten in Europa.

Duranville werd vorig jaar al het hof gemaakt door Bayern München. De Duitse topclub was bereid 15 miljoen euro op tafel te gooien. Anderlecht werkte niet mee en hoopte op termijn een veelvoud op te kunnen strijken. De geldnood is echter groot én de entourage van Duranville liet al weten dat een contractverlenging geen optie is. Zijn verbintenis loopt medio 2024 af.

LEES OOK: Vandenhaute krijgt steun van het bestuur

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

Speeldag 2 ligt achter de rug in de Champion’s Play-offs. Union en Club Brugge boekten...

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

William Balikwisha debuteerde op zijn negentiende bij Standard. In september 2020 was het aan zijn...

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Nog één keer op Stayen in actie komen, die wens ging niet in vervulling voor...

VIDEO: Kiest Wouter Vrancken voor Burgess, Leko en de VAR?

VIDEO: Kiest Wouter Vrancken voor Burgess, Leko en de VAR?

Christian Burgess of Brandon Mechele in je ploeg? Ivan Leko of Nicky Hayen? Kiest Wouter...