Maes: “Geen spijt dat ik STVV verliet”

16-09-2021 10:48
-
Geschreven door MK
Maes: “Geen spijt dat ik STVV verliet”

Afgelopen maandag won STVV met het kleinste verschil op bezoek bij Beerschot VA. Twee dagen later werd trainer Peter Maes de laan uitgestuurd. Was hij niet beter bij de Kanaries gebleven?

“Ach, terugkijken heeft geen zin. Ik heb er geen spijt van, ik sta nog altijd achter die beslissing. Ik beken wel dat ik bij Beerschot hard heb moeten knokken. Ik heb op de korte termijn nog nooit zoveel energie gestoken in een ploeg”, aldus Peter Maes tegenover Het Belang van Limburg.

Na amper zeven wedstrijden op de bank van de Mannekes moet de 57-jarige Peter Maes zijn koffers pakken. Voor hij op het Kiel aan de slag was, stond hij aan het roer bij STVV, Lommel SK, Lokeren, KRC Genk, opnieuw Lokeren, KV Mechelen en Verbroedering Geel.

LEES OOK: ONTSLAG! Peter Maes ligt buiten bij Beerschot

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

De laatste loodjes kunnen zwaar wegen. Op Transfer Deadline Day regende het nog in- en...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Transfer Deadline Day in België verliep hectisch. De profclubs kunnen alleen nog vrije spelers...

LIVE | Transfer Deadline Day in België

LIVE | Transfer Deadline Day in België

Transfer Deadline Day. Op donderdag 3 september klokslag 23u59 eindigde de zomermercato in de Jupiler...

STVV 40% kans? De eerste match biedt inspiratie

STVV 40% kans? De eerste match biedt inspiratie

Steven Defour schat de kwalificatiekansen van STVV op 40%. De ervaring van Omonia Nicosia in...

VIDEO Peter Voets over STVV Europees: “Schitterende momenten”

VIDEO Peter Voets over STVV Europees: “Schitterende momenten”

STVV strijdt in Nicosia voor een plaats in de groepsfase van de Europa League. Op...