Transfers tweede klasse zomer 2008

STVV en FC Brussels degraderen van eerste naar tweede klasse. In dit dossier vind je een overzicht van de transfers van de tweedeklassers. Met Club Luik, kampioen in derde, komt er nog een grote naam bij. Kortrijk en Tubeke promoveren naar eerste klasse.


Hebben we een transfernieuwtje gemist? Signaleer het even aan de redactieploeg via redactie@voetbalbelgie.be Hartelijk dank voor uw medewerking!


Op het bijhorende forum kan je discussiëren over transfers, over spelers die je graag bij je club zou zien spelen, enz. Dit forum dient niet om te praten over wedstrijden. Hou het tof en leesbaar a.u.b.!


Antwerp








IN: Vincent Van Trier (Willebroek-Meerhof, 26j) – Dimitri Davidovic (Qatar Sports Club, Serv, 64j, trainer) Ratko Svilar (vrij, assistent-trainer, Serv, 58j) – Francesco Carrata (STVV/vrij, 21j, 2j) – Slobodan Slovic (Cercle, 33j, def.) – Sebastian Setti (Guarana, Arg, 24j) – Milan Stavric (Radnikoi Pirot, Serv, 21j) – Bas Vervaeke (KV Kortrijk) – Emmerik De Vriese (Veendam, 23j) – Matias Emanuel Fondato (Ionikos, Arg, 26j) – Hakim Bouchouari (Geel, 1j) – Francisco Insa Bohigues (Elche, Sp, 20j, 1j) – Ivan Vukomanovic (Lokeren, Serv) – Adamo Coulibaly (STVV, Fr, 27j, 1j+optie)


OUT: Warren Joyce (Man U, trainer) – Kirk Hilton (einde contract) – Bobsam Elijeko (einde contract) – Ritchie Ryan (einde contract) – Souleymane Mamam (einde contract) – Luciano Olguin (Beveren) – Jochem Tanghe (Willebroek Meerhof) – Peter Utaka (BK Odense)


Beveren








IN: Jeffrey Rentmeister (Eupen, 26j, 2j+optie) – Gertjan Martens (Union, 21j, 2j+optie) – Alex Czerniatynski (trainer, terug) – Yannick Salem (AGOVV, Fr, 25j) – Rubin Dantschotter (Cercle Brugge, 22j, 1j) – Jasper Vermeerbergen (G. Beerschot, 2j) – Nathan D’Haemers (Zulte Waregem, 30j) – Ousmane Traore (Sainte-Anne de Reims, Sen) – Marc Van Brintsom (hulptrainer) – Heinz Schönberger (hulptrainer) – Gianni Lozano (GBA jeugd) – Wouter Vanbelle (KV Mechelen, 21j) – Luciano Olguin (Antwerp, Arg, 26j, 2j) – Sophiane Bagdad (OHL, Fr-Alg, 27j, 2j)


OUT: Karel Snoeckx (Hoogstraten) – Bart Deelkens (Westerlo) – Ebrahima Ibou Sawaneh (Kortrijk) – Bart Selleslags (Bornem, trainer) – Glenn Piessens (Nieuwkerken) – Sekou Ouattara (Le Mans) – Tamla Ladji Mekeme Zito (Le Mans) – Alexandre Tokpa (Roeselare) – Abdoulaye Diawara Diabis (n.n.b.) – Akwasi Oduro (n.n.b.) – Sandy Martens (Oudenaarde) – Arunina (Wezet)


Brussels








IN: Jérome Nollevaux (Standard B, 19j, 2j+optie) – Marc Grosjean (Eupen, trainer) – Jean-Philippe Cherlet (Moeskroen, 1j+optie) – Joseph Djo Kipoy (Hoepertingen, Cong, 20j) – Geoffrey Toyes (Moeskroen, Fr, 35j, 2j) – Adolphe Tohoua (Moeskroen, 1j) – Thomas Phibel (Standard) – Kenan Kose


OUT: Steve Colpaert (Zulte Waregem, 21j, 2j) – Sebastien Phiri (AA Gent, 17j, 2j) – Michaël Jonckheere (Tubeke, 20j) – Alex Da Silva (terug Genk) – Dimitri M’Buyu (sportief directeur, n.n.b.) – Julien Pinelli (Tubeke) – Franky Van der Elst (trainer, n.n.b.) – Valery Sorokin (Gent) – Anthony Sadin (Union) – Olof Guterstam (Hammarby) – Gueye (Bergen) – Alan Haydock (Tubeke) – Arnaud Sutchuin (Anderlecht) – Cheiko Kouyaté (Anderlecht) – Julien Gorius (KV Mechelen)


Club Luik








IN: Guiseppe Canale (VFB Lübeck, 31j) – Patrick Telemans (AS Eupen)
Denis Sulejman (Walhain, 22j) – Ahmet Ocal (KVSK United) – Gilles Coenen (Hamoir) – Kris Buvens (STVV) – Laurent Gomez (KV Oostende) – Baptiste Ulens (Sp. Charleroi, 20j, 1j) – Paul Voss (Jong PSV, NL, 20j, 2j) – Ben Van den Brandt (Turnhout)


OUT: Davy Heymans (Patro Maasmechelen) – Serge Djamba-Shango (Cappellen) – Benoit Sotteau (Union) – Geoffrey Lizen (Moelingen) – Phillippe Nizet (Moelingen) – Mate Marin (Bertrix) – Joseph Zappia (Seraing) – Ludovic Lambert (Hannuit) – Kevin Aerts (n.n.b.)


Deinze








IN: Sören Van De Moortele (KFC Evergem, 2j) – Abdelwahed Laaloudj (Sparta Ursel, 2j) – Patrick Kabeya (Epernay, Fr, 2j) – Frederik De Clercq (KV Kortrijk) – Nicolas Gezelle (KV Kortrijk) – Aaron Bruning (Cercle beloften, 2j) – Thomas Weydisch (Namen, 20j, 2j) – Samuel Dog (Union, Fr, 24j, 1j+optie) – Ricardo Magro (La Louvière, 26j, 2j)


OUT: Sven Dobbelaere (KFC Eeklo, 2j) – Reggie De Neve (Sparta Petegem, 1j) – Sebastien Hermans (Hamme) – Kim Van Brabander (RC Waregem) – Bjorn Beauprez (Roeselare, terug) – Denys (Cercle, terug) – Foket (Wetteren) – Grégory Houzé (Wielsbeke) – Ludovic Buysens (Bergen)


Doornik







IN: Ridouan Sekour (Jarville, Fr, 2j) – David Duquesnoy (Duinkerken, Fr) – Sebastien Dorizon (Duinkerken, Fr, 27j) – Gerrit Laverge (vrij, trainer, 56j) – Meddy Decuyper (AS Marck, Fr) – Christophe Martin (Moeskroen, 2j) – Maxime Annys (MVV, 22j)


OUT: Aurelien Lecaillez (Ronse) – Alland Devillers (Havinnes) – Thierry Pister (trainer, Bergen, ass.tr.) – Gregory Delwarte (Bergen)


Eupen








IN: Nico Claesen (Patro, trainer, 3j) – Loïc Philippens (jeugd, 18j) – Senam Langueh (Namen, Ivo-Togo, 29j, 3j) – Ahmet Gursever (Namen, Tur-Belg, 3j) – Freddy Monbongo-Dues (Wuppertal, Cong, 22j) – Sofiane Bathakir (US Créteil, Fr, 22j) – Christopher Baratto (Wezet, 24j, 1j)


OUT: Yve Thijs (Tienen) – Jeffrey Rentmeister (Beveren) – Patrick Telemans (Club Luik) – Pfesquet Penga-Ilenga (Tienen) – Marc Grosjean (trainer, Brussels) – Christian Brüls (MVV, 19j, 3j, 350.000 euro)


Hamme








IN: Ewen Verheyden (E. Aalst, 27j) – Sebastien Hermans (Deinze, 25j) – Tim Vleminckx (GBA, via Lierse) – Peter Van Wambeke (trainer, Temse) – Nicolas De Lange (KV Mechelen, 18j, 1j) – Régis Lacroix (Tienen) – Mohamed Ndiaye (Gent, via Kortrijk, Mali, 23j, 1j) – Laurens Maldrie (Gent) – Vincenzo Verhoeven (G. Beerschot, 21j, 2j)


OUT: Bart Goossens (Roeselare, 23j, 2j) – Fuat Capa (trainer, MVV) – Jimmy Mulisa (Roeselare) – Steve De Ridder (terug AA Gent) – Jonathan Butera (Willebroek-Meerhof) – Tim Koppen (Bornem) – Tim Reigel (gestopt) – Anthony Lievens (Ternat) – Siebe Van Damme (SK Lebbeke) – Jan De Maayer (Sp. Sint-Gillis-Waas) – Daniël Rodrigo de Oliveira (St-Niklaas N) – Steven Van Herreweghe (Temse)


KVSK United








IN: Antonio Caramazza (Oostende, 24j, 2j) – Jelle Schrijvenaars (PSV, Bel, 21j) – Danny David (vrij, trainer, 54j) – Guy Defour (FC Eindhoven, 21j, 1j) – Davy Oyen (Roeselare, 32j, 2j) – Sebastien Stassin (Oostende, 30j, 3j) – Jeroen Ketting (Noordwijk, Nl, 27j, 1j) – Gino Mommers (Jong PSV, Nl, 1j) – Patrice Noukeu (Gent/Xanthi, Kam, 25j, 1j)


OUT: Dimitri De Condé (Bocholt, 33j) – Kevin Franck (E. Aalst, 25j) – Ahmet Ocal (Club Luik) – Jochen Janssen (Bocholt)  Bram Criel (Dessel Sport, 21j) – Niels Ulenaers (Witgoor Dessel) – Vincent Euvrard (STVV) – Guido Brepoels (STVV, trainer) – Kevin Oris (Bergen) – Tom Muyters (STVV)


Lierse








IN: Julien Tshiala De Wouters (Namen, 22j, 3j) – Stefan Nikolic (OFK Belgrado, 18j, 3j) – Garry De Graef (Paderborn, 33j) – Timothy Dreesen (Club Brugge, 21j) – Wisdom Agblexo (Olympy Alexandria, Gh, 21j) – Nderim Nedzipi (Robotnicki Skopje, Mac, 24j, 3j) – Theeratep Winothai (Tera Sasano, Thai, 23j) -Vladan Kujovic (Levante UD, 1j+optie) – Islam Shoukfry Farag (Olympic Alexandrië, Egy, 24j, 1j) – Tamas Radzinski (Xanthi, Can, 34j, 1j)


OUT: Nico Vaesen (einde contract) – Jerome Van der Zijl (Bergen) – Tim Vleminckx (Hamme, eigendom GBA) – Mustapha Jarju (Bergen) – Glen Smet (Turnhout) – Charlie Miller (n.n.b.) – Ernandes Bueno de Castro (n.n.b.) – Kane Develer (Turnhout, 20j) – Omar Rabie (Turnhout, 19j) – Glen Smet (Turnhout, 17j)



Namen








IN: Steve Verelst (Sporting Charleroi/via Olympic) – Nicolas Van Grootenbruel (Grimbergen) – Sebastien Rassart (Chemnitz, 29j) – Thomas Nélis (Kelmis) – Damien Lahaye (Charleroi, 1j) – Filippo Porco (Charleroi, 19j, 1j) – Simon Sias (Dender) – Goran Blagus (Slov) – Dragan Bubic (Kro) Sebastien Van Aerschot (Sporting Charleroi)


OUT: Julien Tshiala De Wouters (Lierse, 22j, 3j) – Junior Ntame (Dudelange, Kam, 2j) – Thomas Weydisch (Deinze) – Senam Langueh (Eupen) – Ahmet Gursever (Eupen) – Dimitri Habran (Seraing) – Nabir Sbaa (Olympic Charleroi)


Olympic Charleroi








IN: Jerkovic (Lyon-la-Duchères) – Damien Brison (La Louvière) – Nadir Sbaa (Namen, 26j) – Toni Brogno (OHL, 35j) – Antonio Marsala (Bergen, 18j)


OUT: Steve Verelst (eig. Sporting Charleroi) – Jimmy Tordeurs (Couillet) – Hervé Kambiou (Bastia) – Guy Niangbo (Bastia) – Arunina (n.n.b.)


Oostende








IN: Jean-Pierre Vande Velde (trainer, vrij) – Frédéric Dindeleux (Zulte Waregem, Fr, 34j) – Wilfried Grandisson (Sprimont) – Xavier Luissint (Epernay, Fr, 24j, 1j+optie) – Rudison Ferreira (Zulte Waregem, Braz, 25j, 1j) – Mokulu (Union/FC Brussels) – Julien Chendri (FC Paris, Fr, 2j) – Jimmy De Wulf (Cercle Brugge, 28j, 1j) – Khalifa Sankaré (Zulte Waregem, 1j)


OUT: Kurt Bataille (trainer, SK Eernegem) – Antonio Caramazza (KVSK United) – Jan Masureel (Waasland) – Harold Meyssen (Mol-Wezel) – Laurent Gomez (Club Luik) – Vincent Ehouman (OHL) – Ricky Begeyn (Meldert) – Nick Degroote (Torhout) – Krist Kaiper (n.n.b.) – Sebastien Stassin (KVSK United) – Milenko Milosevic (Poperinge, 31j) – Tom Coudeville (VG Oostende)


Oud-Heverlee Leuven








IN: Steve Dugardein (Moeskroen, 34j, 2j) – Ivica Jarakovic (FC Magdeburg) – Vincent Ehouman (Oostende, 30j, 2j) – Yedi Zahiri (WS Woluwe, Fr, 22j) – Vincent Ehouman (KV Oostende, 31j, 2j) – Osahon Eboigbe (Blackburn Rovers/Cercle, 18j, 1j) – Lander Van Steenbrugge (Zulte Waregem) – Frederik Vanderbiest (Dender) – Marc Wuyts (Wezet, trainer)


OUT: Stijn Francis (Tempo Overijse) – Thomas Matton (Zulte Waregem) – Toon Vervoort (Hoogstraten) – Sammy Greven (Mol-Wezel) – Govert Boyen (Dordrecht) – Toni Brogno (Olympic Charleroi) – Sophiane Bagdhad (Beveren) – Rudy Cossey (trainer, Bergen) – Kevin Janssens (Woluwe-Zaventem 1j) 


Ronse








IN: Aurelien Lecaillez (Doornik) – Jelle Cherlet (STVV/via Veldwezelt) – Anthony Cottier (Clermont) – Mohamed Ouardi (St-Amand-les-Eaux, Fr/Mar, 27j) – Alexandre Brienne (Feignies, Fr, 27j)


OPTIES:


OUT: Ramzi Ben Ahmed (Eine) – Glenn Coppens (Zottegem) – Jonas Vervaet (Diegem)


OPTIES:


STVV








IN: Marc Wagemakers (Westerlo, 29j, 3j) – Eddy Vanhemel (Bocholt, hulptrainer) – Jelle Verheyen (beloften) – Osman Köse (Schalke 04 II, Turk, 20j, 2j+optie) – Issame Charaï (KV Mechelen) – Daan Vaessen (Roeselare) – Vincent Euvrard (KVSK United, 26j) – Guido Brepoels (KVSK United, 47j, 2j) – Tom Muyters (KVSK United, 23j, 2j+optie) – Sebastien Siani (Anderlecht, 21j, 1j)


OUT: Mirsad Beslija (terug Hearts) – Pieter-Jan Van Oudenhove (Dessel Sport) – Michiel Goyvaerts (Thes Sport, 19j) – Kris Buvens (Club Luik) – Timothy Dreesen (Lierse, eig. Club Brugge) – Jelle Cherlet (Ronse/via Veldwezelt) – Sebastjan Gobec (Publikum)
– Egon Wisniowski (Progresul, Roe, 3j) – Stijn Vreven (n.n.b.) – Nicky Hayen (RBC) – Kevin Van Dessel (VVV Venlo) – Rocky Peeters (G. Beerschot) – Francesco Caratta (contract ontbonden/Antwerp FC) – Frank Boeckx (AA Gent) – Adamo Coulibaly (Antwerp) – Stijn Vreven (ESK Leopoldsburg) – Pieter Collen (contract ontbonden)


OPTIES: Muscalu Valentin


Tienen








IN: Yve Thijs (Eupen, 31j) – Fesquet Penga-Ilenga (Eupen, 21j) – Davy Peeters (Union, 31j, 2j) – Sebastien Dufoor (Roeselare, via Dender, 27j, 2j) – Jimmy Meeus (Genk, 1j) – Admir Haznadar (AA Gent)


OUT: Christophe Geebelen (KSK Hasselt) – Radovanovic (n.n.b.) – Désiré Mbonabucya (n.n.b.) – Régis Lacroix (Hamme) – Steven De Pauw (Bergen) – Ernest Konon (Polen)


Virton








IN: Kevin Jacmot (Saint Priest, Fr) – Yves Ngasseu (Couillet, Kam, 23j, 2j+optie) – Maël Lépicier (Martigues, Fr, 22j, 2j)


OUT: Karim Belhocine (Kortrijk, 30j, 2j) – Gregory Nicot (FC Martigues) – Anthony Bartholomé (KV Kortrijk)


Waasland








IN: Enzo Neve (Westerlo, 20j, 2j) – Bart De Roover (Kappellen, trainer, 3j) – Jan Masureel (Cercle, via KV Oostende, 26j, 2j) – Pieter Crabeels (KV Mechelen, 25j, 1j) – Kevin Kempeneer (KV Mechelen, 21j, 2j)


OUT: Tom Hofman (Meldert, keepetrainer) – Rudy Verkempinck (trainer, Roeselare ass.tr.) – Abou Keita (Union) – Christian Bouchenooghe (Club Roeselare) – Stjepan Cvitkovic (Pacy) – Cédric Roy (n.n.b.) – Christian Bouckenooghe (Club Roeselare) – Thijs Delanghe (Temse)


www.shopgoedkoper.com

Categorieën
Specials & Video

Antwoord

*

*

GERELATEERD