“Ik zie hen volgend jaar niet plots vertrekken bij STVV”

STVV is in handen van het Japanse DMM en zij grepen de afgelopen twee seizoenen twee keer net naast Play-Off I. Roland Duchâtelet ziet de toekomst goed in voor STVV. De ex-voorzitter van de Truienaars verkocht de club aan DMM.
Volgens hem is het een goede zaak voor STVV, dat laat hij weten aan Sport/Voetbalmagazine. “Er is geen andere club in Europa in handen van Japanners, drie Japanners van STVV zijn Japans international. Dit is bijna een internationale testground voor Japan. Zij hebben ook voldoende vermogen om deze club uit te bouwen, ik heb dat laten screenen. Ik zie hen volgend jaar niet plots vertrekken. In het begin vond ik hen nog niet klaar voor een overname, daarom heb ik hen zes maanden laten wachten, waarin ze 20 procent van de aandelen hadden, maar nu heb ik er een goed oog in.”
De club STVV huurt het stadion, dat eigendom is van de ex-voorzitter van de Kanaries. “Het stadion is ook niet van hen, maar dan hebben ze er ook de lasten niet van. Ze huren het redelijk goedkoop.”